Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ceyhan ve Yumurtalık Ziyaretlerim

Ceyhan ve Yumurtalık Ziyaretlerim25 Mart 2011 Cuma 22:45

Bugün (25 Mart 2011) Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerimizde ziyaretlerde bulundum.

 

            Teşkilatları ziyaret kapsamında bugün (25 Mart 2011 Cuma) Ceyhan Belediye Başkanımız Hüseyin SÖZLÜ beyi ve MHP Ceyhan İlçe Başkanlığını ziyaret ettim. Ziyaretlerde 12 Haziran seçimleri ile aday adaylığımız ile ilgili fikir alışverişinde bulunulmuştur. Ceyhan’da ayrıca Ceyhan Radyo ve Televizyonu da ziyaret edilmiştir.

            Daha sonra İmran ve Soğukpınar köyleri ziyaret edilmiştir. Doğduğum köy olan İmran köyü muhtarımız Faik KARTAL ve her iki köydeki dost ve akrabalarımız ile aday adaylığımız, seçimler ile köy ve köylülerimizin problemleri hakkında görüşmeler yapılmıştır.

            Yumurtalık ilçemizde ise MHP İlçe Başkanlığı ziyaret edilmiştir. İlçe Başkanımız Halim ÖZYÜREK bey, teşkilat yöneticileri ve partililerle; ilçenin ve Adana’mızın problemleri ve çözüm yolları ile seçimler hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. Ayrıca Yumurtalık Haber Gazetesi de ziyaret edilmiştir.

            Gezilerimize ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan belediye başkanlarımıza, teşkilat yöneticileri ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Ali TÜRKMEN

Fotoğraflar için tıklayınız

Okunma Sayısı: 7539
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim