Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emin Canlı Adana Ülkü Ocakları Başkanı Oldu

Emin Canlı Adana Ülkü Ocakları Başkanı Oldu14 Eylül 2017 Perşembe 10:42

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı’na Emin Canlı getirildi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı olarak Emin Canlı'nın getirildiğini açıkladı.

Ocak başkanı olarak 18 aydır başarılı bir şekilde görev yapan Soner Deniz Çukurova da başarılı projelere imza atan Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı’ya devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Emin Canlı; “Öncelikle beni bu göreve layık gören Ülkü Ocakları Genel Başkanım Sayın Olcay Kılavuz Beyefendiye teşekkür ederim. Bilge Liderimiz, Türkmenbeyimiz, Muhterem Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin Emrinde, Türk Gençliğinin Kılavuzu, Yolbaşçımız Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyin izinde, Türk-İslam Ülküsü yolunda ilerleyeceğiz. “ şeklinde konuştu.

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığına atanan Emin Canlı beyi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Başkanlık görevini devreden Soner Deniz beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra alacağı görevlerde başarılar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 5766
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim