Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Halim Söylemez MHP Saimbeyli'de yeniden başkan...

Halim Söylemez MHP Saimbeyli'de yeniden başkan...11 Aralık 2014 Perşembe 22:58

Bugün (11 Aralık 2014) yapılan olağan kongrede MHP Saimbeyli ilçe başkanlığına Halim Söylemez yeniden seçildi.

MHP Saimbeyli İlçe Kongresi'nde mevcut Başkan Halim Söylemez güven tazeledi. Tek liste halinde gidilen kongrede mevcut MHP Saimbeyli İlçe Başkanı Halim Söylemez yeniden aday oldu. Kongrenin divan başkanlığını MHP Adana Milletvekili Ali Halaman yaptı.

Kayıtlı 293 delegenin ancak 105'i oy kullandı. Oyların tamamını alan Halim Söylemez yeniden başkan seçildi.

BİZE İNANANLARI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

Kongreden yeniden başkan çıkan Halim Söylemez yaptığı teşekkür konuşmasında "Kongremizde yönetimimize gösterilen güvene şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Kongremizde yaşanan kardeşlik havası bizleri birbirimize daha da kenetleyecektir. Önümüzdeki seçimlere hazırlanmak için bir an evvel çalışmalara başlayacağız. MHP’yi tek başına iktidara taşımak için üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceğiz. Bu güvene layık olmak için çalışacağız. Yeni bir dönemde yeni bir heyecan ve artan sevdamızla Saimbeyli’de halkımıza ve davamıza daha çok hizmet etmenin gayretini vereceğiz. Bizlere inanan dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ülküdaşlarımızı mahcup etmeyeceğiz" dedi.

Kongreye MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Arslan, belediye meclis üyeleri, delegeler, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kongrede Saimbeyli İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Halim Söylemez bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

 

Okunma Sayısı: 2955
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim