Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haydar Dömek MHP Tufanbeyli'nin Yeni Başkanı

Haydar Dömek MHP Tufanbeyli'nin Yeni Başkanı21 Nisan 2017 Cuma 18:45

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tufanbeyli İlçe Teşkilatının bugün (21 Nisan 2017) yapılan 12. Olağan Kongresinde yeni başkan Haydar Dömek oldu.

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı’nın divan başkanlığını yaptığı Tufanbeyli ilçe kongresinde ise iki aday yarıştı. Mevcut başkan Kubilay Gönen’in aday olmadığı kongrede, divana Haydar Dömek ve Serhat Turan’ın başkan adayı oldukları iki liste sunuldu. Kongrede Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tanrıverdi de hazır bulundu.

Kayıtlı 400 delegeden 281'inin oy kullandığı kongrede mevcut başkan Haydar Dömek 150, Serhat Turan ise 130 oy aldı ve 1 oy da geçersiz sayıldı. Bu sonuçlara göre mevcut başkan Halim Özyürek yeniden MHP Yumurtalık İlçe Başkanı seçildi.

 

Kongrede Tufanbeyli İlçe Başkanlığına seçilen Haydar Dömek bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Başkanlık görevini yürütürken aday olmayan Kubilay Gönen beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra alacağı görevlerde başarılar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 4853
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim