Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Karaisalı, Aladağ ve İmamoğlu Ziyaretlerim.

	Karaisalı, Aladağ ve İmamoğlu Ziyaretlerim.29 Mart 2011 Salı 01:14

Teşkilatları ziyaret kapsamında 28 Mart 2011 Pazartesi günü Karaisalı, Aladağ ve İmamoğlu ilçelerimizde MHP ilçe başkanlıklarını ve MHP’li belediye başkanlarını ziyaret ettim.

 

            Teşkilatları ziyaret kapsamında 28 Mart 2011 Pazartesi günü Karaisalı, Aladağ ve İmamoğlu ilçelerimizde MHP ilçe başkanlıklarını ve MHP’li belediye başkanlarını ziyaret ettim.

            İlçe başkanlıklarını ziyaretlerimde 12 Haziran seçimleri ile aday adaylığımız ve ilçelerimizin, Adana’mızın ve Ülkemizin sorunları ile çözüm yolları konularında görüş alışverişlerinde bulunulmuştur.

            MHP Karaisalı İlçe Başkanımız Ahmet Cevdet YEĞENAĞA,

            MHP Aladağ İlçe Başkanımız Ali DEMİR,

            MHP İmamoğlu İlçe Başkanımız Savaş AĞCA Beyler ve teşkilatlardaki diğer görevlilere yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.

            Karaisalı Belediye Başkanımız Babacan DURAK Bey ve Aladağ Belediye Başkanımız Yusuf BAŞ Bey makamlarında ziyaret edilerek ilçelerin sorunları hakkında bilgi alınmıştır. Özellikle Karaisalı’nın Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlandıktan sonra ve siyasal iktidarın partizanca davranışlarından dolayı ortaya çıkan sıkıntı ve sorunlar ile bunların çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. Her iki belediyede de zor şartlara rağmen bir yıl gibi kısa bir sürede çok iyi işler yapıldığı ve kıt kaynaklara rağmen ilçe halkına belediye hizmetlerinin en iyi şekilde sunulduğu görülmüştür.

            Gezilerimize ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan belediye başkanlarımıza, teşkilat yöneticileri ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Ali TÜRKMEN

Fotoğraflar için tıklayınız

Okunma Sayısı: 5483
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim