Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Adana Kadın Kolları Başkanlığına Arife Kaytancı Atandı

MHP Adana Kadın Kolları Başkanlığına Arife Kaytancı Atandı03 Aralık 2020 Perşembe 14:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Kadın Kolları Başkanlığına Arife Kaytancı atandı.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, bir süre önce istifa etmek suretiyle Kadın Kolları Başkanlığı görevinden ayrılan Alev Ataş'ın yerine, daha önce de aynı görevi yapan MHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Arife Kaytancı hanımefendiyi atadı.

Atamayla ilgili olarak MHP Adana İl Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ''Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine Arife Kaytancı Hanımefendi atandı. İl Başkanımız Bünyamin Avcı, Arife Kaytancı'ya görevinde başarılar diledi. Hayırlı olsun.'' denildi.

MHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Arife Kaytancı da yaptığı açıklamada, ''MHP Adana İl Başkanımız Sayın Bünyamin Avcı'nın takdiriyle MHP Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı'na atanmış bulunmaktayım. Daha önce de yapmış olduğum bu kutlu görevi yeniden şahsıma tevdi eden İl Başkanımız Sayın Bünyamin Avcı'ya ve Teşkilatımıza teşekkür ederim. Üstlendiğimiz görevi bundan önce yürüten arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Gayemiz, Kutlu Sancağımızı daha ileriye taşımaktır. Allah utandırmasın.'' dedi.

 

MHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Arife Kaytancı hanımefendiyi tebrik eder, görevinde ve çalışmalarında başarılar dilerim.

Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 8241
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim