Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Adana'da Bayram Coşkusu...

MHP Adana'da Bayram Coşkusu...29 Ekim 2012 Pazartesi 10:13

MHP Adana İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni hayli hareketli ve yoğun geçti…

 

Başkan İzgioğlu: İhmal ettiğimiz büyüklerimizin, akrabalarımızın ziyaret edilmesi, düşkünlerin, hastaların hal ve hatırlarının sorulması, zayıflamış arkadaşlık, dostluk, komşuluk bağlarının yeniden güçlendirilmesi için bayramların altın fırsatlar sunduğuna inanıyoruz.

MHP Adana’da bayram coşkusu

 

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, Kurban Bayramı nedeniyle gelen partili-partisiz vatandaşların yoğun ilgi ve coşkusuna sahne oldu.

MHP Adana İl Başkanlığı, bayramlaşma programını bayramın ikinci günü gerçekleştirdi. İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun ev sahipliğindeki bayramlaşma programında Adana Milletvekilleri Muharrem Varlı, Ali Halaman, Seyfettin Yılmaz, 23. Dönem Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, 21. Dönem Adana Milletvekil Adnan Fatin Özdemir, ilçe başkanları Yusuf Kanlı, Hüseyin Tumlukolcu, İbrahim Kara, Mehmet Özcan, Ahmet Sezai Yılmaz, Nurettin Çetiner, Ender Çulhacı, Kadir Topak, Ali Demir, Bekir Yavuz, il divan heyeti, il ve ilçe yöneticileri, il kadın kolları yöneticileri 24. dönem milletvekili adaylarından; Mehmet Ali Ün, Süleyman Şimşir, Sehmus Uçar ve Ali Türkmen hazır bulundu. İl Başkanı İzgioğlu, milletvekilleri ve ilçe başkanları, sabah saatlerinde başlayan ve yoğunluk nedeniyle Cuma namazı vaktine kadar devam eden programda gelen ziyaretçilerin bayramını tebrik ettiler.

İZGİOĞLU’NUN BAYRAM MESAJI

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, ayrıca yayınladığı mesajda, Adanalı vatandaşların bayramını kutladı. İzgioğlu, “Bayramlar müstesna günlerdir. Diğer günlerden farklı olan, üstün olan günlerdir. Ama bu özel günlere fark katacak olan da bizleriz. Bozulan, bozulmak istenen sosyal barışın tesisi için; insanlarımız arasındaki küskünlüklerin, dargınlıkların sona erdirilmesine hizmet edecek bu günler fırsat günleridir. Milliyetçi Hareket Partisi olarak; vatanımızı, milletimizi bölmek için fırsat kollayan hainlerin ve düşmanların kurduğu tuzakların boşa çıkarılması için de dini ve milli bayramlarımızı daha anlamlı buluyoruz. Bu manada, ihmal ettiğimiz büyüklerimizin, akrabalarımızın ziyaret edilmesi, düşkünlerin, hastaların hal ve hatırlarının sorulması, zayıflamış arkadaşlık, dostluk, komşuluk bağlarının yeniden güçlendirilmesi için bayramların altın fırsatlar sunduğuna inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle partili-partisiz bütün Adanalı vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin ilelebet payidar olmasını diliyorum.” dedi.

Okunma Sayısı: 6331
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim