Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Aladağ Bayram Kabak İle Devam Dedi

MHP Aladağ Bayram Kabak İle Devam Dedi04 Eylül 2020 Cuma 16:31

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aladağ İlçe Teşkilatının bugün (04 Eylül 2020) yapılan olağan kongresinde mevcut başkan Bayram Kabak yeniden ilçe başkanı seçildi.

Belediye Çay Bahçesi'nde yapılan MHP Aladağ İlçe Olağan Kongresi mevcut İlçe Başkanı Bayram Kabak’ın tekrar aday olduğu tek liste ile gerçekleştirildi.

MHP ALADAĞ İLÇE KONGRESİ'NE YOĞUN KATILIM

Divan Başkanlığını MHP Adana İl Sekreteri Erol İşler'in yaptığı MHP Aladağ İlçe Kongresi, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Eski MHP İl Başkanı ve Eski Aladağ Belediye Başkanı Yusuf Baş, MHP İl ve İlçe yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

ADANA'DA KADROLARIMIZIN FIRTINA GİBİ ESECECEĞİ YENİ BİR DÖNEMİ İNŞA EDİYORUZ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, kongrede yaptığı konuşmada, ''Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in temelini attığı yarım asrı geçen şanlı mazimizin onuruyla, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in nakış gibi işlediği istikbalimize duyduğumuz sarsılmaz güven ve gururla, emin adımlarla geleceğe yürüyoruz. Birlik ve beraberlik içinde tek ses, tek yürek olup, tek liste çıkardığımız kongrelerimizden daha da güçlenmiş olarak Adana’da tüm kadrolarımızın fırtına gibi eseceği yeni bir dönemi inşa ediyoruz.'' dedi.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Aladağ İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. MHP Lideri Bahçeli, mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

Konuşmaların ve geçmiş dönemin faaliyetlerinin ibrasından sonra oy kullanımına geçildi. Geçerli oyların tamamını alan Bayram Kabak delegelerin güvenoyu ile yeniden ilçe başkanı seçildi.

 

Kongrede Aladağ İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Bayram Kabak bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9685
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim