Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Ceyhan Mustafa Bayar İle Devam Dedi

MHP Ceyhan Mustafa Bayar İle Devam Dedi26 Mart 2017 Pazar 19:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan İlçe Teşkilatının bugün (26 Mart 2017) yapılan olağan kongresinde mevcut başkan Mustafa Bayar ilçe başkanı seçildi.

Devlet Bahçeli Tesislerinde Saat 10.00'da başlayan kongreye MYK Üyesi Başbuğ Pınarbaşı, Milletvekili Muharrem Varlı, İl Başkanı Yusuf BAŞ, Taş Medreseli Ülkücüler İl Başkanı Fuat Toygar, belediye başkanları ve teşkilat başkanları, Ülkü Ocağı Ceyhan Başkanı Süheyl Seçti, AKP Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu, CHP İlçe Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı M.Ali Toptaş, Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Yönetim Kurulu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, delegeler ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan kongrede Divan Başkanlığına MYK Üyesi Başbuğ Pınarbaşı seçildi. MHP Ceyhan İlçe Başkan Yardımcısı Av. Halil Duru faaliyet raporunu, Muhasip Metin Akbulut ise muhasebe raporlarını okudular.

Siyasi konuşmalardan sonra seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimde geçerli 325 oyun tamamını alan, mevcut başkan Mustafa Bayar ilçe başkanı olarak seçildi.

MHP Ceyhanİlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

MHP Ceyhan İlçe Başkanı: Mustafa Bayar,

Yönetim Kurulu Üyeleri:

  1. Erdoğan Ekli,
  2. Metin Akbulut,
  3. Sefa Gümüş,
  4. Selin Çulluoğlu Çelik,
  5. Murat Mirzaoğlu,
  6. Mahmut Çelikel,
  7. Halis Demir,
  8. Mehmet Yorgancı,
  9. Durmuş Ali Gümüş,
10. Bülent Ekinci,
11. Osman Ataş,
12. Mehmet Özer,
13. Cem Cankaya,
14.Hakan Aydız,
15. Samet Afşar,
16. Necip Sökmen,
17. Aydın Erdal,
18. Halil Duru.

Kongrede Ceyhan İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Bayar bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 11276
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim