Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Ceyhan'da yeni başkan Murat Mirzaoğlu...

MHP Ceyhan'da yeni başkan Murat Mirzaoğlu...08 Aralık 2021 Çarşamba 19:23

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan İlçe Başkanlığında görev değişikliği... Erdoğan Ekli'nin istifasının ardından MHP Ceyhan İlçe Yönetim Kurulu, İlçe Başkanı olarak Murat Mirzaoğlu'nu seçti.

Annesinin sağlık problemleri sebebiyle görevinden ayrılan MHP Ceyhan İlçe Başkanı Erdoğan Ekli'den boşalan İlçe Başkanlığı için MHP Ceyhan İlçe Yönetim Kurulu seçim yaptı. Seçim sonucunda Murat Mirzaoğlu oy birliğiyle İlçe Başkanlığı görevine seçildiğ. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Ceyhan İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen Bayrak değişimiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

ERDOĞAN EKLİ'DEN İSTİFA AÇIKLAMASI

Başkan Erdoğan Ekli, istifası ile ilgili açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Yol ve Dava Arkadaşlarım, Sizleri en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül verip; kutlu davamızda, her zaman elimden geleni yapmış, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ve Liderimiz Devlet Bahçeli’nin yolunda başım dik alnım ak uzun seneler yürüdüm ve Allah ömür verdiği sürece de yürümeye devam edeceğim. Bu yolda 2018’de verilen vazifemi ardından seçimde dava arkadaşlarımın takdiri ile İlçe Başkanlığı görevini halkımızın yanında, Liderimiz Devlet Bahçelinin ışığıyle elimden geldiğince icra etmeye çalıştım. Lakin Annemin sağlık sorununun tedavisi uzun süreceği için odağımı ve vaktimi ona ayırmam gerekiyor. Partimize vakit ayırıp, görevimin daha dikkatli ve özveriyle yerine getirilmesi için çok severek ve gönülden icra ettiğim İlçe Başkanlığından kendi isteğim ile ayrılıyorum. Birbirimize çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde Partime ve Liderim Devlet Bahçeli’ye sadakatim sonsuzdur. Desteğini esirgemeyen tüm Milliyetçi Hareket Partisi görevlileri ve gönüllülerine, bilhassa Liderimiz Devlet Bahçeli’ye saygılarımı ve sevgilerimi sunarım. Allah Türk birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Saygılarımla…"

MHP CEYHAN İLÇE BAŞKANLIĞI'NIN SEÇİM YAPMA KARARI

Erdoğan Ekli'den boşalan İlçe Başkanlığı görevi için seçim yapmak isteyen MHP Ceyhan İlçe Yönetim Kurulu, MHP Genel Merkezi ve MHP Adana İl Başkanlığı'nın onayıyla seçim yapma kararı aldı. MHP Ceyhan İlçe Yönetim Kurulu'nun oy birliğiyle aldığı karara göre, MHP Ceyhan İlçe Başkanlığı görevine Murat Mirzaoğlu seçildi.

MHP ADANA İL BAŞKANI BÜNYAMİN AVCI'DAN BAYRAK DEĞİŞİMİ AÇIKLAMASI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Ceyhan İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen Bayrak değişimiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Annesinin sağlık sorunlarıyla ilgilendiğinden dolayı parti çalışmalarının aksamaması için görevinden ayrılan MHP Ceyhan İlçe Başkanı Erdoğan Ekli'ye bugüne kadar partimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Tedavi gören annesine Cenab-ı Allah'tan acil şifalar diliyoruz. MHP Ceyhan İlçe Yönetim Kurulu'nun oy birliğiyle aldığı karar, MHP Genel Merkezi ve İl Başkanlığımızın onayı gereğince, bundan sonra MHP Ceyhan İlçe Başkanlığı görevini Murat Mirzaoğlu yürütecektir. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

MHP CEYHAN İLÇE BAŞKANLIĞI'NDAN BAYRAK DEĞİŞİMİ AÇIKLAMASI

MHP Ceyhan İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen Bayrak değişimiyle ilgili yapılan açıklamada, "İlçe Başkanımız Sayın Erdoğan Ekli ailevi sağlık nedenlerinden dolayı görevinden istifa etti. Yönetim Kurulunda Sayın Murat Mirzaoğlu oy birliği ile İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Hayırlı olsun." denildi.

MURAT MİRZAOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

MHP Ceyhan İlçe Başkanlığı görevine seçilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Murat Mirzaoğlu, "Yönetim Kurulu kararı ile Milliyetçi Hareket Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Bu onurlu görevi şahsıma layık gören Yönetim Kurulumuza ve hizmetlerinden dolayı Erdoğan Ekli başkanıma şükranlarımı sunarım. Saygılarımla." dedi.

 

Ceyhan İlçe Başkanlığına görevine getirilen Murat Mirzaoğlu beyi tebrik eder, partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Başkanlık görevinden ayrılan Erdoğan Ekli beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, muhterem annesine geçmiş olsun dileklerimizi sunar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 8218
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim