Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Karaisalı'da Sezai Yılmaz Yeniden Başkan Seçildi

MHP Karaisalı'da Sezai Yılmaz Yeniden Başkan Seçildi04 Eylül 2020 Cuma 17:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Teşkilatının bugün (04 Eylül 2020) yapılan 13'üncü Olağan Kongresinde mevcut başkan Ahmet Sezai Yılmaz yeniden ilçe başkanı seçildi.

Merkez Düğün Salonu'nda yapılan MHP Karaisalı İlçe Teşkilatı'nın 13. Olağan Kongresinde, tek liste ile girilen seçimde MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

MHP KARAİSALI İLÇE KONGRESİ'NE YOĞUN KATILIM

Divan Başkanlığını MHP Adana İl Başkan Yardımcısı Yeşim Akkaş'ın yaptığı MHP Karaisalı İlçe Kongresi, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, MHP İl ve İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Karaisalı İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. MHP Lideri Bahçeli, mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

 

 

Kongrede Karaisalı İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Ahmet Sezai Yılmaz bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9660
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim