Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Kozan'da Ender Çulhacı güven tazeledi...

MHP Kozan'da Ender Çulhacı güven tazeledi... 31 Ocak 2012 Salı 21:09

29 Ocak 2012 Pazar günü Kozan Belediye Sinema Salonunda yapılan kongrede Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Başkanlığına Ender Çulhacı yeniden seçildi.

 

 

 

Tek listeyle gidilen ve Kozanlıların büyük ilgi göstererek doldurduğu kongre salonunda  MHP Adana İl Başkanı Abdulkadir Üçkardeşler, MHP Adana milletvekilleri Muharrem Varlı ve Seyfettin Yılmaz birer konuşma yaparak hükümeti eleştirdi.

Milletvekili Seyfettin Yılmaz "Kozan ilçemiz Milliyetçi Hareketin kalelerinden birisidir. Efsanevi liderimiz Alparslan Türkeş'in Kozan sevgisini ona yakın olan herkes bilir. 1969 genel seçimlerinden sonra Başbuğumuz ben Kozan milletvekiliyim demiştir. Başbuğmuzun Kozan sevgisi, liderimiz Devlet Bahçeli'de de daha ileri boyutta mevcuttur. Kozan Ovası Bozkurt Yuvası sloganı ilk defa bu ilçeden ülkeye yayılmıştır. Hareketimizin en önemli merkezlerinden birisi olan Kozan ilçemizde mevcut iktidar partisine emanet olarak verilen oyların önümüzdeki yerel seçimlerden başlayarak tekrar özüne döneceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

Seçim sonrası tekrar MHP Kozan İlçe Başkanlığına getirilen Ender Çulhacı, "Kongreler partilerin en iyi ivme kazandığı zamanlardır. Buradan çıkacak sonuca hepimiz saygılıyız. Bizler MHP’nin yolunda hep beraber yürüyeceğiz" dedi.

Kongreye Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Aladağ Belediye Başkanı Yusuf Baş, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kozan İlçe Başkanı Yusuf Karavelioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Arık, ile partili vatandaşlar katıldı.

MHP Kozan ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Öcal Ünlü, Akif Sevgili, Nazmi Doğaner, Ali Tetik, Mehmet Bozdoğan, Üzeyir Ateş, Ömer Yıldırım, Yusuf Kaya, Yusuf Eroğlu, Murat Erol, Korkut Kara, Recai Tanrıkulu, Bilgehan Pınarbaşı, Muhammet Demir, Mustafa Öztoprak, Atalay Özer, Orhan Korkut ve Ali Cingöz.

Kongrede Kozan İlçe Başkanlığına seçilen Ender Çulhacı bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını temenni eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Ali TÜRKMEN

 

 

Okunma Sayısı: 5752
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim