Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Kozan’da Yeni Başkan Nihat Atlı

MHP Kozan’da Yeni Başkan Nihat Atlı14 Aralık 2014 Pazar 19:35

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Teşkilatının bugün (14 Aralık 2014) yapılan ve iki adayın yarıştığı olağan kongresinde Nihat Atlı ilçe başkanı seçildi.

Kongrede mevcut başkan Mehmet Akif Sevgili aday olmazken adaylar Nihat Atlı ile Erhan Aladağ yarıştı. Kongrenin divan başkanlığını Milletvekili Ali Halaman yaptı.

Kongreye MHP Adana Milletvekilleri, İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, diğer belediye başkanları, MHP ilçe başkanları ve il ve ilçe yöneticileri ile belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar hazır bulundu.

377 geçerli oyun 274'ünü Nihat Atlı, 103'ünü de Erhan Aladağ aldı. Bu sonuçlara göre mevcut başkan Nihat Atlı yeniden MHP Kozan İlçe Başkanı seçildi.

Kongre sonucunun açıklanmasından sonra bir konuşma yapan Başkan Atlı “MHP Kozan İlçe Kongremiz tüm partililerimize hayırlı olsun. Bizlere inanıp desteklerini esirgemeyen delegelerimize çok teşekkür ederim. Hiç zaman kaybetmeden birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza hızla başlayıp önümüzdeki seçimlere hazırlanacağız” dedi.

 

Kongrede Kozan İlçe Başkanlığına seçilen Nihat Atlı bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Başkanlık görevini yürütürken aday olmayan Mehmet Akif Sevgili beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra alacağı görevlerde başarılar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim. Ali TÜRKMEN

 

Okunma Sayısı: 3955
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim