Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Pozantı'da Şeref Dinç Başkan Seçildi

MHP Pozantı'da Şeref Dinç Başkan Seçildi04 Eylül 2020 Cuma 17:31

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pozantı İlçe Teşkilatının bugün (04 Eylül 2020) yapılan 13. Olağan Kongresinde mevcut başkan Şeref Dinç yeniden ilçe başkanı seçildi.

Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan ve Divan Başkanlığını MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk'ün yaptığı MHP Pozantı İlçe Kongresi, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, MHP İl ve İlçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Pozantı İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. MHP Lideri Bahçeli, mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

Konuşmaların ve geçmiş dönemin faaliyetlerinin ibrasından sonra oy kullanımına geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimde geçerli oyların tamamını alan, mevcut başkan Şeref Dinç yeniden MHP Pozantı İlçe Başkanı seçildi.

 

Kongrede Pozantı İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Şeref Dinç bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9698
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim