Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Saimbeyli Abdullah Esentürk İle Devam Dedi

MHP Saimbeyli Abdullah Esentürk İle Devam Dedi27 Ağustos 2020 Perşembe 18:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Saimbeyli İlçe Teşkilatının bugün (27 Ağustos 2020) yapılan 13. Olağan Kongresinde mevcut başkan Abdullah Esentürk yeniden ilçe başkanı seçildi.

MHP Adana’da ilçe kongrelerine devam ediyor. Saimbeyli ilçesinde Devlet Bahçeli Düğün Salonu’nda yapılan kongrede, ‘Birlik ve beraberlik’ adına tek liste çıkarıldı. Sandığa tercihlerini yansıtan delegelerin oylarıyla mevcut İlçe Başkanı Abdullah Esentürk güven tazeleyip yeniden seçilirken, yeni yönetim ve denetim kurulu ile il delegeleri de belirlendi.

KONGREYE YOĞUN KATILIM

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, İl Kadın Kolları Başkanı Alev Ataş, Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener ve Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’nin de katıldıkları Kongre Divan Başkanlığını MHP İl Başkan Yardımcısı Burhan Kızıl yaptı.

GURURLA, EMİN ADIMLARLA GELECEĞE YÜRÜYORUZ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yaptığı konuşmada “Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in temelini attığı yarım asrı geçen şanlı mazimizin onuruyla, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in nakış gibi işlediği istikbalimize duyduğumuz sarsılmaz güven ve gururla, emin adımlarla geleceğe yürüyoruz. Birlik ve beraberlik içinde tek ses, tek yürek olup, tek liste çıkardığımız kongrelerimizden daha da güçlenmiş olarak Adana’da tüm kadrolarımızın fırtına gibi eseceği yeni bir dönemi inşa ediyoruz.” dedi.

AVCI, İLÇE SAKİNLERİNİ VE ESNAFI ZİYARET ETTİ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, kongreden sonra MHP Saimbeyli İlçe Başkanı Abdullah Esentürk, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile birlikte esnafa ziyarette bulundu, ilçe sakinleriyle sohbet etti, hal ve hatırlarını sordu. Avcı ve beraberindeki heyet, Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Saimbeyli Şubesi’ni de ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

MHP; Saimbeyli ile,15 ilçesi bulunan Adana’da 7 ilçede kongresini tamamlamış oldu.

Kongrede Saimbeyli İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Abdullah Esentürk bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim.   Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9858
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim