Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Saimbeyli’de Halim Söylemez dönemi…

MHP Saimbeyli’de Halim Söylemez dönemi…27 Ocak 2012 Cuma 20:47

Kazanan şahıslar değil, elbette Milliyetçi Hareket olmuştur. Burada gördüğümüz sağduyu, birlik, beraberlik ruhu ve heyecan taktire şayandır.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Saimbeyli ilçe kongresi gerçekleştirilirken başkanlığa Halim Söylemez seçildi.
Divan başkanlığını MHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Kutlu Sönmez, yardımcılığını İl Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Özer’in yaptığı Saimbeyli’deki kongreye tek liste ile gidildi. MHP İl Başkanı A. Kadir Üçkardeşler, İl Sekreteri İlker Timur Alıç, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, 24 Dönem Adana Milletvekili Adayı Cahit Öztok’un da hazır bulunduğu kongrede eski başkan Necati Karatoprak aday olmazken, Halim Söylemez başkanlığındaki tek liste oylanarak seçimle yeni dönemde görev üstlendi.
ÜÇKARDEŞLER’İN MESAJI
MHP Adana İl Başkanı A. Kadir Üçkardeşler, kongrede yaptığı konuşmada, bu güne kadar MHP Saimbeyli’de görev üstlenmiş isimlere teşekkür etti. Eski-yeni ayrımı yapmadan herkesi kucakladıklarını belirten Üçkardeşler “Kazanan şahıslar değil, elbette Milliyetçi Hareket olmuştur. Burada gördüğümüz sağduyu, birlik, beraberlik ruhu ve heyecan taktire şayandır. Saimbeyli’de MHP’nin her zaman önemli bir potansiyeli olmuştur. İnanıyorum ki aranızdaki bu birlik ve beraberlik devam ettikçe, bu güzel ilçemizdeki halkımızın Milliyetçi Hareket’e olan güveni ve teveccühü daha da artacaktır. Gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonra yapacağımız kongrelerimizin, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü başta olmak üzere bütün milli davalarımızda destansı bir mücadele veren Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin etrafında inançlı ve sadık bir kitle oluşturmamıza vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyor, memleketimize, milletimize, partimize ve demokrasimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kongrede Saimbeyli İlçe Başkanlığına seçilen Halim Söylemez bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Başkanlık görevini yürütürken aday olmayan  Necati KARATOPRAK beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra alacağı görevlerde başarılar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim. Ali TÜRKMEN
Okunma Sayısı: 4728
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim