Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Sarıçam'da Mustafa Kızılelma Yeniden Başkan

MHP Sarıçam'da Mustafa Kızılelma Yeniden Başkan23 Ağustos 2020 Pazar 18:11

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam İlçe Teşkilatının bugün (23 Ağustos 2020) yapılan 5'inci olağan kongresinde mevcut başkan Mustafa Kızılelma yeniden ilçe başkanı seçildi.

Kovid-19 salgını nedeniyle yoğun tedbirlerin alındığı Sarıçam Belediyesi Kültür Salonu'nda yapılan MHP Sarıçam İlçe Teşkilatı'nın 5'inci Olağan Kongresinde, tek liste ile girilen seçimde mevcut ilçe başkanı Mustafa Kızılelma, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Yüreğir İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

Bahçeli, “Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir.” ifadesini kullandı.

Bahçeli, şöyle devam etti:

“İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.”

TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN ZAFERİ İÇİN MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada, "Başta vatanımızı karşılıksız seven, gerektiğinde gözünü kırpmadan canını vermeye her daim hazır bulunan biz Ülkücüler ve Türk Milliyetçilerine büyük görev düşmektedir. Biz tüm kadrolarımız ile bunun bilinci ve şuuru içindeyiz. Türk vatanının bölünmez bütünlüğü ve Türk Milletinin refah ve selameti için Türk Devletinin ebed-müddet baki kalması ve Türk Milliyetçiliğinin zaferi için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu gaye uğrunda azim ve kararlılık bizden takdir ise yüce Allah'tandır. Bütün dava arkadaşlarımızı, delegelerimizi ve vatandaşlarımızı saygıyla selamlıyorum. İlçe Kongremizin Sarıçamımıza, Adanamıza ve Milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.'' dedi.

 

Kongrede Sarıçam İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Kızılelma bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim.Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9481
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim