Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Seyhan'da Baha Murat Bener Yeniden Başkan

MHP Seyhan'da Baha Murat Bener Yeniden Başkan22 Ağustos 2020 Cumartesi 18:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Teşkilatının bugün (22 Ağustos 2020) yapılan olağan kongresinde mevcut başkan Baha Murat Bener yeniden ilçe başkanı seçildi.

Kovid-19 salgını nedeniyle yoğun tedbirlerin alındığı Parkpoınt Tesislerinde yapılan MHP Seyhan İlçe Teşkilatı'nın Olağan Kongresinde, tek liste ile girilen seçimde mevcut başkan Baha Murat Bener, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Seyhan İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. Bahçeli mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

BÜNYAMİN AVCI HEDEF BÜYÜTTÜ

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Seyhan İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada “Çıkardığımız derslerle, kazandığımız tecrübelerle Adana’da yeni bir sayfa açıyoruz. Sizlerden, halkımızdan, üç hilale gönül vermiş değerli mensuplarımızdan aldığımız güçle hep birlikte Milliyetçi Hareket’in bayrağını Adana’da burçlara dikeceğiz inşallah. Sizlere güveniyoruz, sizler de bize güvenin. Başbuğumuzun izinde, Liderimizin emrinde birlik ve beraberlik içinde aşamayacağız hiçbir engel yoktur.” diye konuştu.

 

Kongrede Seyhan İlçe Başkanlığına seçilen Baha Murat Bener bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

 

Okunma Sayısı: 6833
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim