Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Yumurtalık'ta Halim Özyürek Yeniden Başkan Seçildi

MHP Yumurtalık'ta Halim Özyürek Yeniden Başkan Seçildi05 Eylül 2020 Cumartesi 17:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yumurtalık İlçe Teşkilatının bugün (05 Eylül 2020) yapılan olağan kongresinde mevcut başkan Halim Özyürek güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanlığını MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy'un yaptığı kongrede, tek liste ile girilen seçimde MHP Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

Kongreye, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, MHP Ceyhan İlçe Başkanı Erdoğan Ekli, MHP İl ve İlçe yöneticileri, Yumurtalık Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Tatlısoy, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Yumurtalık İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. MHP Lideri Bahçeli, mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

Siyasi konuşmalar ve faaliyet raporlarının okunmasından sonra seçimlere geçildi. Geçerli oyların tamamını alan Halim Özyürek yeniden başkan seçildi.

MHP Yumurtalık İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

MHP Yumurtalık İlçe Başkanı: Halim Özyürek,

Yönetim Kurulu Üyeleri:

  1. Osman İsse,
  2. Yaşar Durmaz,
  3. Cemal Eren,
  4. Hasan Demircan,
  5. Erdoğan Karlı,
  6. Cabbar Sadık Selçuk,
  7. Yüksel Aydoğan,
  8. İsmail Kuyatsil,
  9. Veli Karagöl,
10. Sadettin Nennioğlu,
11. Ali Doğan
12. Yalçın Temirci,
13. Fatih Gökçe,
14. Nebi Oturan.

Kongrede Yumurtalık İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Halim Özyürek bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9998
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim