Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Yüreğir İlçe Başkanlığına Tamer Yücel atandı

MHP Yüreğir İlçe Başkanlığına Tamer Yücel atandı21 Ağustos 2021 Cumartesi 10:42

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezince MHP Yüreğir İlçe Başkanı olarak Tamer Yücel atandı.

MHP Yüreğir İlçe Yönetiminde bayrak değişimi gerçekleşti.

YILDIRAY ŞENER'İN GÖREVDEN ALINMASI

Önceki başkan Yıldıray Şener ve yönetim kurulu 09 Ağustos 2021 tarihinde görevden alınmıştı. MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener ve Yönetim Kurulu'nun MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınmasıyla ilgili açıklama, MHP Adana İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından, ''Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. Maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; Genel Merkez Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre Adana İli Yüreğir İlçe Yönetim Kurulunun feshine karar verilmiştir. Yerine henüz atama yapılmamıştır.'' ifadeleriyle duyurulmuştu. 

MHP YÜREĞİR'DE TAMER YÜCEL DÖNEMİ BAŞLADI

MHP Yüreğir İlçe Başkanlığına atanan ve dün göreve başlayan Tamer Yücel, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Genel Başkanımız, Bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin Takdirleriyle Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Cenabı Allah liderimize sadakat, kutlu davamıza hizmet etme noktasında bizleri mahcup etmesin inşallah. Davamıza, Teşkilatımıza, Adana'mıza ve Yüreğir'imize hayırlı uğurlu olsun.'' dedi.

 

Yüreğir İlçe Başkanı olarak göreve başlayan Tamer Yücel bey ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, yeni görevlerinin partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 5740
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim