Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milletvekili Aday Adaylığımı Açıkladım.

Milletvekili Aday Adaylığımı Açıkladım.19 Mart 2011 Cumartesi 20:52

18 Mart 2011 Cuma günü Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanlığında düzenlediğim basın toplantısı ile 24'ncü Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde MHP Adana Milletvekili Aday Adaylığımı kamuoyuna duyurdum.

 

Sorunların çözümünün tek adresi MHP’dir

ADANA – Emekli Albay Ali Türkmen, ülkenin içinde bulunduğu devasa sorunların tek çözüm adresinin Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek başına iktidarıyla mümkün olacağını söyledi.

“İLERİ DEMOKRASİ” YALANI!

Ali Türkmen, 23 yıllık devlet tecrübesi, bilgi ve birikimiyle ülkeye hizmet etmek için MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Parti binasında aday adaylığını ilan eden Türkmen; özelde Adana’nın genelde ülkenin işsizlik, yoksulluk yükü altında inim inim inlediğini söyledi. Bitme noktasına gelen terörün son 9 yılda yeniden tırmandığını, yolsuzlukların alabildiğine arttığını, ‘ileri demokrasi’ yalanıyla ise hukuksuzluğun dayatıldığını kaydetti.

BASKI, TEHDİT VE SİNDİRME

Ali Türkmen “Bütün bunlardan daha vahimi ise tehdit ve baskılarla sindirerek, devlet imkânları ile besleyip büyüterek oluşturdukları yandaş basın ve yayın organları aracılığı ile aziz milletimizin ümitsizliğe kapılmalarına, gelecek endişesi ve korku ile yaşamalarına sebebiyet vermeleridir” diye konuştu.

TEK ÇÖZÜM MHP İKTİDARINDA

Ülkenin içinde bulunduğu devasa sorunların tek çözüm adresinin MHP’nin tek başına iktidarıyla mümkün olacağını söyleyen Türkmen, “Adana’mız için, ülkemizin onurlu geleceği için bu yola çıktık. Ama bizim için aday adaylığının yada adaylığın sonucu ne olursa olsun, Yüce Türk Milletinin vereceği büyük destek ile ülkemizi huzurlu, güvenli, onurlu ve aydınlık bir geleceğe taşıyacağına yürekten inandığım Milliyetçi Hareket’in bir neferi olarak kutlu davamıza hizmete devam edeceğim.

ŞEHİTLER GÜNÜ’NDE AÇIKLADI

Emekli Albay MHP milletvekili aday adayı Ali Türkmen, Şehitler Günü gibi anlamlı bir günde adaylık açıklamasında bulunduğunu belirterek “Bu vesile ile aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, onlara yüce Allah’tan rahmet, acılarını yakinen bildiğim ve her zaman iç içe olduğum şehit ailelerine sabır ve metanet diliyorum.” Temennisinde bulundu. Aday adaylığı açıklamasında hazır bulunan İl Başkan Yardımcısı İsmail Arıcı ise, Ali Türkmen’e içten başarılar diledi.

Fotoğraflar için tıklayınız

Okunma Sayısı: 9814
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim