Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Kızılelma MHP Sarıçam İlçe Başkanı Oldu

Mustafa Kızılelma MHP Sarıçam İlçe Başkanı Oldu23 Nisan 2017 Pazar 21:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam İlçe Teşkilatının bugün (23 Nisan 2017) yapılan olağan kongresinde mevcut başkan Mustafa Kızılelma ilçe başkanı seçildi.

Sarıçam Asım Savaş Spor Salonunda Saat 10.00'da başlayan kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Milletvekili Muharrem Varlı, İl Başkanı Yusuf BAŞ, belediye başkanları ve teşkilat başkanları, Ülkü Ocakları, Türkiye Kamu Sen ve Kadın Kolları temsilcileri ile delegeler ve partililer katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan kongrede Divan Başkanlığına MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya seçildi. 

Faaliyet raporu ve mali raporların okunması ve siyasi konuşmalardan sonra seçimlere geçildi.

Mustafa Kızılelma ve Ahmet Köse'nin listelerinin yarıştığı seçimde mevcut başkan Mustafa Kızılelma 295 oy alarak ilçe başkanı olarak seçildi. Ahmet Köse ise 95 oy aldı.

 

Kongrede Sarıçam İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Kızılelma bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 3208
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim