Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan Ziyaretlerim.

Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan Ziyaretlerim.27 Mart 2011 Pazar 00:22

Teşkilatları ziyaret kapsamında bugün (26 Mart 2011 Cumartesi) Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan MHP ilçe başkanlıklarını ziyaret ettim.

 

            Teşkilatları ziyaret kapsamında bugün (26 Mart 2011 Cumartesi) Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan MHP ilçe başkanlıklarını ziyaret ettim.

            İlçe başkanlıklarını ziyaretlerimde 12 Haziran seçimleri ile aday adaylığımız ve ilçelerimizin, Adana’mızın ve Ülkemizin sorunları ile çözüm yolları konularında görüş alışverişlerinde bulunulmuştur.

            MHP Tufanbeyli İlçe Başkanımız Kubilay GÖNEN,

            MHP Saimbeyli İlçe Başkanımız Necati KARATOPRAK,

            MHP Feke İlçe Başkanımız Mahmut ÖZKARA,

            MHP Kozan İlçe Başkanımız Ender ÇULHACI Beyler ve teşkilatlardaki diğer görevlilere yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.

            Ayrıca Feke İlçe Başkanlığını ziyaretimizde Belediye Başkanımız Ahmet SEL Bey ile de görüşülmüştür. Bir yıl gibi kısa bir sürede ilçenin imar ve esenlik hizmetlerinde katettiği mesafe her türlü takdirin üzerindedir. Kendisine gelecek yıllar için başarılar diliyorum.

            Gezilerimiz esnasında aday adaylarımızdan Abdullah TAŞDELEN ve R.Dündar TANRIVERDİ Beyler ile de tanışıp konuşma fırsatı bulduk, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum.

            Gezilerimize ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan belediye başkanlarımıza, teşkilat yöneticileri ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Ali TÜRKMEN

Fotoğraflar için tıklayınız

Okunma Sayısı: 5919
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim