Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeni Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut Oldu

Yeni Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut Oldu07 Mart 2020 Cumartesi 22:11

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş’in görevlendirmesiyle Adana Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimi gerçekleşti.

Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten Emin Canlı’nın yerine Çağrı Korkut atandı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş’in katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreninde, öğretmenlik mesleğini icra eden Türk Eğitim-Sen Üyesi yeni Başkan Çağrı Korkut Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim’i öperek teslim aldıktan sonra görevine başladı.

BU BİR BAYRAK DEĞİŞİMİDİR

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Adana Ülkü Ocakları devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, ”Bugün Adana Ülkü Ocakları’nda bayrak değişimini gerçekleştirdik. Adana Ülkü Ocakları Başkanlığına Çağrı Korkut atanmıştır. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Emin Canlı’ya teşekkür ederiz. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

MAKAMLAR GEÇİCİ BAKİ OLAN NEFERLİĞİMİZDİR

Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini devreden Emin Canlı, görev değişikliğiyle ilgili yaptığı açıklamada, ”Ülkü Ocakları Genel Başkanımz Sayın Sinan Ateş’in katılımı ve taktiriyle Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevimi Çağrı Korkut kardeşime devretmiş bulunmaktayım. Makamlar geçici baki olan neferliğimizdir. Teşkilatımızın emrindeyiz.” dedi.

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığına atanan Çağrı Korkut beyi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Başkanlık görevini devreden Emin Canlı beye bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonra alacağı görevlerde başarılar, özel hayatında da sağlık ve esenlikler dilerim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 11823
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim