Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldıray Şener Yeniden MHP Yüreğir İlçe Başkanı Seçildi

Yıldıray Şener Yeniden MHP Yüreğir İlçe Başkanı Seçildi22 Ağustos 2020 Cumartesi 18:11

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Teşkilatının bugün (22 Ağustos 2020) yapılan Olağan Kongresinde mevcut başkan Yıldıray Şener yeniden ilçe başkanı seçildi.

Kovid-19 salgını nedeniyle yoğun tedbirlerin alındığı Kazım Karabekir Kültür Merkezi'nde yapılan ve Divan Başkanlığını MYK Üyesi Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy’un yaptığı MHP Yüreğir İlçe Teşkilatı'nın Olağan Kongresinde, tek liste ile girilen seçimde MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Yüreğir İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

Bahçeli, “Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir.” ifadesini kullandı.

KAZANAN TÜRKİYE OLDUKTAN SONRA KAYBETMEK BİZİM İÇİN ŞEREFLİ BİR SONUÇTUR

Bahçeli, şöyle devam etti:

“İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.”

 

Kongrede Yüreğir İlçe Başkanlığına seçilen Yıldıray Şener bey ve yönetim kurulu üyeleri ile il delegelerini tebrik eder, bu sonucun partimize ve kendilerine hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar temenni ederim. Ali TÜRKMEN

Okunma Sayısı: 9036
© 2011 Ali Türkmen
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Tasarım: Capitol Medya - Yazılım: CM Bilişim